ГК “Фокстрот” планує розширювати портфель торгових центрів в Україні

Це будуть невеликі ТЦ обласного масштабу, загальна площа кожного з них складе близько 10-15 тис. кв. м.

Девелоперська компанія Depot Development Group з групи (ГК) “Фокстрот” (Київ), що розвиває мережу торгових центрів depo’t в Україні, має намір розширювати портфель торговельної нерухомості в регіонах України шляхом придбання готових об’єктів і будівництва нових.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив Валерій Маковецький.

При цьому він уточнив, що ГК не планує будувати ТЦ в Києві, так як це специфічний ринок “з тривалою і не дуже високою віддачею вкладеного капіталу”.

“У нас інша стратегія: будівництво комерційної нерухомості в регіонах України. Ми намагаємося купувати вже готові і, з нашої точки зору, ліквідні, невеликі об’єкти. Наступного року ми запланували будівництво гарного об’єкту в центрі Чернігова, зараз розробляємо проект реконструкції. Також ведемо реконструкцію свого об’єкта в Кривому Розі, пристроюємо повноцінний спортивний комплекс з басейном для мережі Sportlife. Плануємо реформат ТЦ У Запоріжжі, збільшення нашого ТЦ у центрі Кропивницького. Плюс, можливо, ми візьмемо участь, як партнери, в одному з харківських об’єктів”, – розповів Валерій Маковецький.

За його словами, це будуть невеликі ТЦ обласного масштабу, загальна площа кожного з них складе близько 10-15 тис. кв. м.

“Цей бізнес демонструє непогану ефективність. Об’єкти стабільно прибуткові. Орендні ставки цього року зросли близько 30%. Тому ми плануємо розвивати даний напрямок бізнесу і питання продажу поки не стоїть”, – резюмував керівник ГК “Фокстрот”.

Довідка: Depot Development Group-девелоперська компанія повного циклу (від пошуку земельної ділянки і створення концепції, до здачі в оренду і подальшого управління готовим об’єктом). Компанія створена в 2007 році в складі ГК “Фокстрот”.

Портфель Depot Development Group об’єднує близько 150 об’єктів, торгової, офісної та складської нерухомості в Україні та Молдові, зокрема, магазини “Фокстрот”. Загальна площа об’єктів в управлінні – близько 260 000 м. кв.

ГК “Фокстрот” розвиває бренди “Фокстрот. Техніка для дому”, “Техношара”, “Секунда” (часовий рітейл), торгові центри depo’t, Fantasy Town, Depot Development Group (управління нерухомістю).

Керівниками ЦК є Геннадій Виходцев та Валерій Маковецький.

Статутний капітал компанії становить 160 млн грн.

категорії
Бізнес

Публікації по темі