Голова ПриватБанку заявив про високий ризик того, що банк повернуть Коломойському

Голова правління державного ПриватБанку Петр Крумханзл розповів про велику загрозу того, що колишні власники банку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов повернуть банк у свою власність або доб’ються від держави “щедрої компенсації”

Голова правління державного ПриватБанку Петр Крумханзл розповів про велику загрозу того, що колишні власники банку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов повернуть банк у свою власність або доб’ються від держави “щедрої компенсації”.

Про це Крумханзл повідомив у коментарі Financial Times.

Зокрема він пояснив, що колишні власники ПриватБанку подали до судів понад 800 позовів, у яких оскаржують націоналізацію банку та пов’язані з нею процедури. Якщо націоналізацію ПриватБанку скасують, МВФ припинить співпрацю з Україною, а економічна ситуація в країні значно погіршиться.

Він зазначив, що для недопущення повернення ПриватБанку колишнім власникам в уряді та Національному банку розробили спеціальний законопроєкт. Однак, за словами Крумханзла, цей проєкт замінили: замість документа на 400 сторінок у Раду надійшов 8-сторінковий документ, який більш вигідний Коломойському.

“Я не впевнений, що Зеленський має правильну картинку, адже цю картинку формують люди, що оточують президента”, – вважає Крумханзл.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Бізнес

Публікації по темі