Інвестиції в нерухомість: Як обирати апарт-готель для інвестування

Апарт-готель – вигідний сучасний тренд отримання прибутку, поширений в усьому світі.

Апарт-готель – вигідний сучасний тренд отримання прибутку, поширений в усьому світі. Це інвестиція в нерухомість, яка не вимагає від власника витрат на утримання і маркетинг, приносить дохід від здачі в оренду і в той же час дає можливість використовувати її для власного комфортного відпочинку.

В Україні декілька нових інвест-проектів передбачають наявність таких апартаментів. Апарт-готелі привабливі як для інвесторів, так і для орендарів, оскільки ці новобудови відрізняються підвищеною комфортністю.

Але багатьом українським покупцям поки такий формат в повному обсязі не зовсім зрозумілий, є багато страхів, моментів, які їх бентежать. Чому одні інвестори процвітають, а інші терплять невдачі, як не втратити вкладені кошти, чому можна розчаруватися в інвестуванні і як цього уникнути – ці питання цікавлять багатьох.

Інвестування в нерухомість – прибуткова справа, але до неї потрібно підходити відповідально, за всіма правилами.

Представник порталу «Енциклопедія Новобудов» експерт з нерухомості Денис Шульга дав свої рекомендації бажаючим інвестувати: як грамотно підійти до вибору проекту, від чого залежить прибутковість готелю, на що важливо звертати увагу, вибираючи комплекс апартаментів з метою інвестування.

  • Важливий критерій – наявність розвиненої внутрішньої інфраструктури готелю. Зазвичай, така нерухомість продається з повноцінним наповненням, має територію, що охороняється і додаткові об’єкти, які знаходяться в загальному користуванні мешканців комплексу: ресторани, басейни, паркінг, зони для фітнесу, сауна, тощо. Досить важливо, щоб у дизайні інтер’єру готелю був створений ергономічній и затишний простір, в якому приємно перебувати.
  • Ключова роль в організації всіх процесів належить керуючій компанії комплексу. Саме вона дбає про чистоту та якісний сервіс і забезпечує повний спектр готельних послуг: маркетинг, залучення орендарів, організацію обслуговування від прибирання номерів до приготування елітних страв в ресторані на замовлення.

Власник має змогу контролювати бізнес дистанційно завдяки абсолютній прозорості процесів.

Тому таким важливим є вибір керуючої компанії ще на етапі будівництва комплексу. Досвідчена команда професіоналів компанії забезпечить стабільний прибуток власнику апартаментів.

  • Крім сервісу та інфраструктури, на успіх прибутку впливають локація і тривалість туристичного сезону. Якщо це улюблене місце відпочинку туристів впродовж цілого року, окупність інвестицій відбувається швидше.
  • Для жителів України закордонні об’єкти будуть обходитися дорожче не тільки через більш високу ціну апартаментів. Дорогими будуть перельоти та обслуговування, податкове навантаження високим. А ставка дохідності в Європі зазавичай складає 5 – 7 % річних від вартості нерухомості.

Якщо ви зайнята людина, не маєте змоги багато часу приділяти контролю за своїм бізнесом і хочете уникнути випадковостей, то інвестуівння в апарт-готель буде надійним джерелом прибутку саме в нашій країні.

І у нас є саме такий готель!

«Premier Resort Hotel» відповідає всім перерахованим вимогам.

Відстань 700м до підйомників ТК Буковель взимку, 20-хвилинний променад від готелю до озера Молодості (найбільшого штучного озера в Україні) та паркові зони влітку приваблюють відпочиваючих у будь-яку пору.

І саме це гарантує інвесторам стабільний прибуток цілий рік.

Ідеальна інфраструктура апартаментів еліт-класу, що включає все необхідне для бізнесу та релаксу: ресторани (серед них єдиний на Буковелі відкритий панорамний ресторан на даху), SPA – і  фітнес-центри з двома басейнами – закритим і відкритим з підігрівом (теж єдиним на Буковелі), тренажерний зал із сучасним обладнанням та лаунж-зони з видом на гори.

Готелем керуватиме авторитетна компанія «Premier Hotels and Resorts» – мережевий готельний оператор найбільший і надійніший з національних.

Уже цього року ви зможете використати придбану нерухомість для особистого відпочинку, а в найближчі 6 – 8 років – повернете свої інвестиції! «Premier Resort Hotel» чекає на вас!

 

 

категорії
БізнесНовини

Публікації по темі