Із облгазу Фірташа стягнули понад 500 мільйонів на користь “Нафтогазу”

Станом на 1 березня облгази заборгували Укртрансгазу за балансування близько 35 млрд грн.

Господарський суд Дніпропетровської області 29 березня ухвалив рішення стягнути з Дніпрогазу, що входить до групи РГК Дмитра Фірташа, на користь Укртрансгазу майже 548 млн грн боргу за послуги балансування.

Про це у Facebook заявив голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв.

За його словами, станом на 1 березня облгази заборгували Укртрансгазу за балансування близько 35 млрд грн.

“Нафтогаз не збирається закривати на це очі. Ми відстоюємо свої інтереси всіма законними способами”, — підкреслив Коболєв і висловив переконання, що “попереду ще не одне таке рішення”.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Промислові споживачі, що співпрацюють з Нафтогазом на умовах попередньої оплати, купуватимуть газ за ціною 5990 грн/тис. куб. м, без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

В березні компанії Нафтогазу скористалися привабливою ринковою ситуацією і закупили достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи. Враховуючи це, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів в Кіровоградській області та інших регіонах на 2%, не встановлюючи максимально можливу торгову націнку постачальника, що дозволена законодавством. Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів ГПК «Нафтогаз України» складе 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м.

категорії
Бізнес

Публікації по темі