Кабмін припинив повноваження членів наглядових рад Ощадбанку і Укрексімбанку

Голова наглядової ради Ощадбанку подав позов проти НБУ.

Кабмін достроково припинив повноваження п’яти членів наглядової ради Ощадбанку і одного — Укрексімбанку.

Про це інформує Мінфін.

Рішення прийнято у відповідності до вимог закону «Про банки і банківську діяльність» на підставі того, що кандидатури не були узгоджені НБУ.

Наглядова рада Укрексімбанку

  • Узгоджені в якості незалежних директорів Стівен Фішер, Домінік Меню, Сергій Коновець, Дімітрі Чічлі.
  • Раніше Нацбанк погоджував Вікторію Страхову і Юрія Буца як членів спостережної ради банку та відмовив у погодженні кандидатури незалежного директора, голови наглядової ради Укрексімбанку Торстена Пауля.
  • Кандидатури незалежних директорів — членів наглядової ради Укрексімбанку Алли Шульги та Оляни Гордієнко ще перебувають на розгляді.

«Наглядова рада Укрексімбанку також майже повністю сформована — узгодження очікують 2 з 9 членів, кандидатури яких сьогодні знаходяться на розгляді в Національному банку. Крім того, Національний банк очікує заміни кандидатури члена наглядової ради АТ «Укрексімбанк» замість Торстена Пауля, якому було відмовлено в погодженні», — уточнюють в НБУ.

Нагадуємо, 10 липня оновлена наглядова рада державного експортно-імпортного банку (Укрексімбанк) почала роботу.

20 серпня Нацбанк за результатами оцінки відповідності кваліфікаційним вимогам відмовив у погодженні кандидатури незалежного директора, голови наглядової ради АТ «Укрексімбанк» Торстена Пауля.

Наглядова Рада Ощадбанку

  • Затверджені в якості незалежних директорів Байба Апін, Пітер Бріггс, Міхаель Вайнштейн; представник держави за квотою Президента Юрій Храмов.

За результатами оцінки відповідності кваліфікаційним вимогам до членів наглядової ради Ощадбанку НБУ відмовив у погодженні Шевка Аджунеру, Олексію Грінченку, Олексію Рєзникову, Дмитру Власову, Даніелю Білаку.

П’ять висококваліфікованих фахівців були дискваліфіковані кваліфікаційною комісією НБУ без пояснення причин.

22 травня, постановою Кабміну, були призначені члени наглядової ради Ощадбанку.

категорії
Бізнес

Публікації по темі