Кабмін змінив умови відбору банків для видачі пенсій та зарплат

З 10 січня змінено порядок відбору уповноважених банків на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

З 10 січня змінено порядок відбору уповноважених банків на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Порядок змінено у зв’язку з набранням чинності постанови Кабміну №1151 «Деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ».

Тепер для включення в перелік уповноважених банків, банк повинен надати Мінфіну:

  • Підтвердження від Національного банку про те, що регулятор не обмежував, не припинив або не припиняв надаються банком операції;
  • Інформацію про відсутність по відношенню до банку, його власникам або пов’язаним особам протягом останніх 12 місяців санкцій України, іноземних держав — членів Організації економічного співробітництва та розвитку або ЄС;
  • Перелік послуг і граничне значення їх показників, які банк зобов’язується дотримуватись у разі отримання статусу уповноваженого банку.

Мінфін на підставі отриманої інформації сформує список банків, який, у разі змін, щомісяця в перший робочий день буде публікуватися на офіційному веб-сайті міністерства.

При цьому в Мінфіні попереджають, що уповноважені банки, які до 10 січня були визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, соцдопомоги і зарплат бюджетникам, але у тримісячний строк не виконали вимог уряду, будуть виключені зі списку.

Кінцевий термін подачі інформації для уповноваженого банку — до 10 квітня; для банку, який має намір стати уповноваженою, — до 31 січня (надалі до останнього робочого дня місяця).

На даний момент уповноваженими банками за виплатами є 38 банків

Укрексімбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрсоцбанк, Райффайзен Банк Аваль, Кредобанк, Укрсиббанк, Ідея Банк, Креді Агріколь Банк, Піреус Банк МКБ, Альфа Банк (Україна), ОТП Банк, Альянс Банк, банк «Львів», Індустріалбанк, МТБ Банк, Південний, Полтава-банк, ПУМБ, банк «Грант», Юнекс Банк,Комерційний Індустріальний Банк, Universal Bank, Радабанк, банк «Восток», Мотор-Банк, Акордбанк, Кристаллбанк, банк «Січ», «Кліринговий Дім», Метабанк, МІБ, Правекс-банк, Таскомбанк і Укрбудінвестбанк,Акцент-банк і Агропросперіс Банк.

категорії
Бізнес

Публікації по темі