Коломойський винайняв колишнього адвоката Трампа

Адвокат Марк Касовіц, який багато років працював на президента США Дональда Трампа, підписав угоду про захист американських ділових партнерів Ігоря Коломойського.

Адвокат Марк Касовіц, який багато років працював на президента США Дональда Трампа, підписав угоду про захист американських ділових партнерів Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву суду в штаті Делавер, передаєЛіга.

Касовіц буде представляти інтереси співвідповідачів Коломойського за цивільними позовами в США. Їх звинувачують у виведенні мільярдів доларів з українського банку і використанні грошей для купівлі офісних будівель і підприємств в США.

Позов розглядають у суді штату Делавер. Крім того, справою займається Федеральне бюро розслідувань США.

«Поява Касовіца в цій справі вносить інтригу, враховуючи його тісний зв’язок з Трампом і те, що в ході розслідування імпічменту основна увага Конгресу приділяється бажанню Трампа змусити Зеленського почати кримінальне розслідування, яке могло б принести користь його кампанії за переобрання», — зазначають у виданні.

21 травня Приватбанк подав позов в Канцлерський суд штату Делавер (США) проти своїх колишніх власників – Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Однією з яскравих деталей позову є сума відмитих за 10 років в кіпрському філії банку грошей — $470 млрд. Якщо це доведуть у суді, це стане найбільшою справою з відмивання грошей, яке вчинила одна група осіб, зазначає НВ Бізнес.

На днях Приватбанк отримав повну суму відшкодування судових витрат у розмірі 10,9 млн фунтів стерлінгів від Коломойського, Боголюбова і шести корпоративних відповідачів.

категорії
Бізнес

Публікації по темі