Компанія Boeing співпрацюватиме з Україною

Перший етап переговорів з компанією Boeing вже відбувся.

Одна з найбільших світових аерокосмічних та оборонних корпорацій c зацікавлена в співпраці з Україною, що надзвичайно вигідне і нашій державі.

Про це сказав заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос, повідомляє прес-служба РНБОУ.

За його словами, співпраця може бути успішним прикладом кооперації, щоб також зацікавити інших інвесторів та залучити в Україну ще більше проектів для поглиблення військово-технічної співпраці з країнами-членами НАТО.

“Для нас це тисячі робочих місць, можливість зробити сильнішою армію, та зміцнити позиції на міжнародних ринках”, – підкреслив заступник секретаря РНБО.

Кривонос повідомив, що перший етап переговорів з компанією Boeing вже відбувся, на якому визначено загальний напрям дії, але протягом травня-червня передбачено ще кілька раундів перемовин щодо більш детального плану співпраці.

Йдеться, насамперед, про великогабаритну зборку, ремонт літаків на базі українських авіаремонтних заводів, а також розвиток інфраструктури підприємств для обслуговування літаків Boeing на території країни.

На думку Сергія Кривоноса, співпраця найбільшого у світі виробника літаків з Україною є стратегічно вигідною і для самої компанії, адже з нею на європейському ринку конкурує компанія Airbus, на американському – компанія Lockheed.

Тому для американців цей проект дозволить стати сильнішими і на своєму ринку, – висловив упевненість заступник секретаря РНБО України.

категорії
Бізнес

Публікації по темі