McDonald’s в Україні запустив доставку через Glovo

Наразі доставка охоплює 6 ресторанів, до кінця року буде 10.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s спільно з міжнародним стартапом Glovo 21 грудня запустили сервіс доставки їжі в Києві.

Про це йдеться в спільному прес-релізі компаній.

“Наразі доставка охоплює 6 ресторанів, до кінця року буде 10. Після цього плануємо активно розширюватися”, – сказав директор з регіонального розвитку Glovo Утсав Агарваль на прес-конференції.

Як зазначив генеральний директор McDonald’s Гжегож Хмелярський, компанія до цього часу не мала в Україні офіційного договору з жодним сервісом доставки в Україні. Споживачі, як і раніше, можуть користуватися іншими доступними сервісами, однак в такому випадку, McDonald’s не несе відповідальність за якість наданої послуги.

Вартість доставки буде фіксованою і становитиме 20 грн. Мінімального розміру замовлення не буде. Доставка доступна в Шевченківському, Печерському та Солом’янському районах Києва.

Протягом першого кварталу 2019 року Glovo планує охопити всі райони, а до кінця 2019 року – усі регіони України. В першу чергу доставка буде розширюватися на міста-мільйонники.

Замовлення страв з McDonald’s можна зробити онлайн або в безкоштовному додатку Glovo на Android або iOs.

Згідно з контрактом, Glovo отримує частку від продажів. Самостійно запускати сервіс доставки в McDonald’s не планують.

Довідка: мережа ресторанів McDonald’s в Україні обслуговує близько 350 тис відвідувачів щодня. Штат співробітників налічує близько 7,5 тис осіб.

категорії
Бізнес

Публікації по темі