Ми програємо в комунікацію: про Україну або погано, або нічого не чути

Антон Подільчак також наголосив про відсутність експортного потенціалу між країною-сусідом Польщею, що внеможливлює підвищення експорту.

В Україні, зокрема на Львівщині зосереджено діяльність малого і середнього бізнесу, що є опорою підприємництва, відтак є ще безліч “білих плям”, за які беруться неохоче, що і зупиняє розвиток товарообігу.

” Головна проблема — проблема комунікації. Про Україну у світі або нічого не чути або погано, тобто рідко коли нас “похвалять” за економічні досягнення, а проблема в тому, що ми не хочемо брати вище, ніж крутіння дротиків, хоча потенціал у нас не поганий”, – зазначив Антон Подільчак, що обіймає посаду керуючого партнера компанії Advice Group та є очільником координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА під час 19-го Економічного форуму у Львові.

Антон Подільчак також наголосив про відсутність експортного потенціалу між країною-сусідом Польщею, що внеможливлює підвищення експорту. Окрім цього, голова координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА наголосив, що бракує теж і якісної інфраструктури, власне, експорту залізничного транспорту немає, а ці процеси в сукупності перекреслюють перспективи.

” Зараз спостерігається реальний потенціал Львівщини в радіусі 150 км, та це все є досягненням простого бізнесу та людського капіталу. Нам треба працювати над збільшенням форми, адже, можливо, варто брати щось більше, ніж критики?” – зазначив він.

Антон Подільчак також закцентував на потребі розвитку в тваринництві, деревообробній і меблевій промисловості тощо.

“Львівщина, без сумніву, є найрозвинутішим регіоном. Зокрема, варто попрацювати над формуванням бізнес інфраструктури та праці на репутацію”. Антон Подільчак додав, що останнім часом стосовно останнього відбуваються помітні зміни. Мова йде про добросовісні маніпуляції з деревиною, що й, власне, в результаті створює цю репутацію.

категорії
БізнесНовини

Публікації по темі