Мінцифри відправить 15 найкращих стартапів у Кремнієву долину

Мінцифри оголосило конкурс для українських стартапів.

Мінцифри оголосило конкурс для українських стартапів. Відібрані 15 технологічних стартапів поїдуть представляти Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 в Кремнієвій долині.

Про це повідомдяє прес-служба міністерства.

«Стати учасниками програми можуть зрілі стартапи, які побудували продукт, знають, що таке прибуток не з чуток і готові до масштабування», — йдеться в повідомленні.

Для участі в конкурсі стартапів потрібно заповнити онлайн анкету до 12:00 16 грудня. Всі анкети журі розгляне з 16 по 19 грудня 2019 року і відбере 25 кращих з усієї України для подальшого пітчингу наживо і остаточного відбору 15 переможців.

Переможці конкурсу отримають: квиток на участь в конференції, виставковий стенд, pr-підтримку організаторів, а також покриття фінансових витрат на логістику.

Учасники української делегації отримають доступ до найпотужніших ділових кіл – венчурних інвесторів, уряду і бізнесу. Можливість познайомитися особисто з редакторами та засновниками провідних технологічних світових медіа, сформувати мережу менторів, знайти партнерів та співробітників і представити свій продукт двохмільйонній світовій спільноті Startup Grind.

Startup Grind Global 2020 буде проходити з 9 по 12 лютого 2020 року в Кремнієвій долині у США. У заході беруть участь 300 команд з понад 125 країн світу, які презентують свій продукт перед 10 тис. учасників події.

Startup Grind Kyiv є офіційним представником Startup Grind (спільнота налічує близько 2 млн кращих підприємців світу), проводить регулярні події в Києві з 2014 року.

Кабмін оголосив старт прийому заявок від підприємців на фінансування Українським фондом стартапів. За словами прем’єра, Фонд стартапів становитиме 440 мільйонів гривень. Ця сума дозволяє стартапам отримати $75 тисяч на розвиток.

категорії
Бізнес

Публікації по темі