Нацбанк не вводитиме жодних обмежень на роботу банків

Національний банк не вводить жодних обмежень на роботу банків чи проведення ними операцій (видача коштів з депозитів, надання кредитів, обмін валюти тощо).

Національний банк не вводить жодних обмежень на роботу банків чи проведення ними операцій (видача коштів з депозитів, надання кредитів, обмін валюти тощо).

Про це йдеться у повідомленні регулятора на сторінці у фейсбуці.

«Головне — на час надзвичайного стану, що сьогодні має запровадити Верховна Рада у окремих регіонах країни, банківська система продовжить працювати в звичайному режимі. Безперебійне обслуговування клієнтів та поповнення банкоматів буде забезпечено за будь-яких умов», — зазначає регулятор.

Для Національного банку важлива безпека українців в умовах поширення коронавірусу. Отримання фінансових послуг не має ставити здоров’я громадян під загрозу.

«Тому ми закликаємо громадян не відвідувати банківські відділення без нагальної потреби і користуватися послугами дистанційного банкінгу, уникати користування готівкою. У свою чергу банки мають забезпечити безперебійну роботу контакт центрів та дистанційних каналів обслуговування», — зазначив регулятор.

НБУ рекомендував банкам знизити тарифи на дистанційні та безготівкові послуги для заохочення населення до їх використання.

Банки мають встановити чіткий графік роботи своїх відділень з обов’язковими перервами на дезінфекцію та провітрювання.

Водночас банкам рекомендовано передбачити можливість дистанційної роботи персоналу на тих ланках, де це можливо.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Бізнес

Публікації по темі