Невдовзі рослинне м’ясо можна буде придбати у пересічних супермаркетах країни – бізнес-ідея

Загалом, зростає коло споживачів тільки рослинної продукції, яка може замінити продукти тваринного походження, а значить збільшується попит на неї.

Прихильники здорового способу життя стверджують, що м’ясо шкодить здоров’ю. Зокрема, є результати досліджень британських вчених, згідно з якими, жінки, які вживають червоне м’ясо ризикують захворіти на рак молочної залози на 23% більше, ніж ті, що не вживають м’ясо.

Загалом, зростає коло споживачів тільки рослинної продукції, яка може замінити продукти тваринного походження, а значить збільшується попит на неї. Задоволення цього попиту сьогодні є дуже перспективною нішею для реалізації бізнес-ідей. Одна з таких ідей вже перетворилася аналітиками Pro Capital Investment в готовий бізнес-план виробництва рослинного молока. На черзі проект випуску рослинного м’яса. Подивитися приклади готових бізнес-проектів з самих різних сфер можна в каталозі готових бізнес-планів.

Чесно кажучи, подібні проекти вже щосили реалізуються в світі. Так, американський стартап Beyond Meat виник ще десять років тому, а сьогодні він продає рослинне м’ясо майже в 60 тис. магазинів в 20 країнах. З’явилися страви з такого продукту і в деяких ресторанах Києва. Очікується, що в недалекому майбутньому котлети з рослиннго м’яса можна буде купити і в українських супермаркетах.

А з чого роблять рослинне м’ясо? Горох, рис, вода, картопляний крохмаль, рапсове масло. Ця суміш підфарбовується буряковим соком для схожості з цим м’ясом. Але ж всі ці складові прекрасно ростуть і випускаються в нашій країні. Тоді навіщо віддавати вітчизняний вегетаріанський ринок заокеанському виробнику? Налагодити власне виробництво м’яса для веганів – відмінна ідея для бізнесу в Україні. Допомогти скласти бізнес-план такого підприємства з усіма розрахунками візьмуться аналітики компанії Pro Capital Investment, що вже мають досвід організації виробництва в суміжному секторі ринку.

категорії
Бізнес

Публікації по темі