НКЦПФР попереджає про ризики втрати інвестицій на відомій платформі

В НКЦПФР зазначають, що представники LBLV connecting traders роблять нав'язливі дзвінки потенційним інвесторам з пропозиціями отримувати пасивний дохід у вигляді 15-20% щомісяця від інвестицій на фінансових ринках.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає про високі ризики втрати інвестицій в інвестиційній платформі LBLV connecting traders.

Про це йдеться в повідомленні на сайті комісії.

В НКЦПФР зазначають, що представники LBLV connecting traders роблять нав’язливі дзвінки потенційним інвесторам з пропозиціями отримувати пасивний дохід у вигляді 15-20% щомісяця від інвестицій на фінансових ринках.

Також компанія пропонує зареєструватися на їхній платформі, яка нібито надає доступ до світових фінансових ринків. Однією з умов реєстрації є розкриття персональних даних, зокрема інформації про банківські карти, що відкриває шахраям доступ до рахунків потенційних інвесторів.

У зв’язку з недосконалістю чинного законодавства, організатори і учасники таких шахрайських проектів зазвичай уникають будь-якої відповідальності в Україні.

Вказується, що активність сумнівних фінансових проектів з пропозицією отримання швидкого доходу є наслідком дефіциту фінансових інструментів в Україні, відсутності можливості у громадян законно інвестувати у фінансові інструменти в інших країнах, а також низьку фінансову грамотність населення.

категорії
Бізнес

Публікації по темі