Олег Синютка закликає підприємців інвестувати у Львівщину

Переваги інвестування у Львівщину - безпека, ріст виробництв та наявність кваліфікованих кадрів.

«Той, хто хоче бути успішним завтра в Україні і в Європі сьогодні повинен інвестувати в Львівщину», – Олег Синютка.

Про це голова Львівської обласної державної адміністрації повідомив 1 листопада під час відкриття XVIII Міжнародного економічного форуму у Львові.

«Мені дуже приємно сьогодні бути тут разом з людьми, які усвідомлюють, що, той, хто хоче бути успішним завтра в Україні і в Європі сьогодні повинен інвестувати в Львівщину. Тому що Львівщина – це хаб можливостей, це можливість вибудувати свій бізнес таким чином, щоб бути присутнім на європейському, на світовому і, звичайно, на українському ринку, використовуючи ті можливості і ті переваги, які дає нам наша земля», – зазначив Олег Синютка,

Ваговою перевагою інвестицій він виділив рівень безпеки на Львівщині. «Сьогодні на Львівщині безпека бізнесу, безпека особистості відповідає найкращим взірцям і стандартам. Ми за останні 5 років маємо пониження рівня злочинності до рівня звичайних східноєвропейських, центральноєвропейських держав. Ми не маємо за останні роки жодного випадку рейдерства, жодного випадку неврегульованих питань, які б стосувалися розвиту бізнесу на Львівщині», – розповів голова Львівської ОДА.

Крім того, наголосив на стабільному рості і можливостях промислового і аграрного виробництва. «Впродовж трьох років промисловість і аграрний сектор на Львівщині росте стабільно в обсягах 4-5%, і це демонструє прогнозованість і ті можливості, які буде мати кожен бізнес, який сьогодні інвестуватиме у Львівщину і буде використовувати ті можливості, які є сьогодні», – відзначив Олег Синютка.

Разом з тим найвагомішим фактором до залучення інвестицій він вказав наявність на Львівщині кваліфікованих кадрів. «Сьогодні в професійних училищах Львівщини навчаються 21 тисяча студентів, які готові завтра прийти, стати до станків, до верстатів, і стати доброю опорою розвитку будь-якого виробництва», – зазначив голова.

Також додав, що у вищих навчальних закладах на Львівщині станом на сьогодні навчається 120 тис студентів, які, на його думку, можуть стати вагомим потенціалом для розвитку компаній і фірм.

«Кожного дня, якщо ви не інвестуєте у Львівщину, ви втрачаєте додану вартість. Не ризикуйте тим, що доданої вартості у світі є надто багато. Візьміть її, принесіть сюди – і ви отримаєте найкращий прибуток»,- підсумував Олег Синютка.

Нагадаємо, попередньо повідомили, що у Львові стартував XVIII Міжнародний економічний форум “Львівщина – хаб можливостей!”.

категорії
БізнесНовини

Публікації по темі