Податкова зменшила перевірки бізнесу майже на третину

За серпень-жовтень 2019 року Державна податкова служба провела 2,7 тис. позапланових перевірок бізнесу.

За серпень-жовтень 2019 року Державна податкова служба провела 2,7 тис. позапланових перевірок бізнесу.

Про це йдеться у повідомленні ДПС.

За серпень-жовтень 2019 року Державна податкова служба провела 2,7 тис. позапланових перевірок бізнесу, тоді, як у аналогічному періоді минулого року — 3,8 тис. або на третину менше.

Документальними (плановими і позаплановими) перевірками за зазначений період охоплено 5,9% суб’єктів великого бізнесу, 0,9% середнього бізнесу. Лише 0,2% суб’єктів малого підприємництва.

«Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес. Ми посилили аналітичну роботу, удосконалили систему відбору платників податків для перевірок. Тобто з перевіркою приходимо лише тоді, коли є всі підстави підозрювати підприємство в намаганні ухилитися від сплати податків. І результати доводять, що ми обрали вірний підхід: кількість позапланових перевірок за період роботи ДПС, серпень-жовтень цього року до серпня-жовтня минулого року, скоротилася на третину», — прокоментував результати перевірок голова ДПС Сергій Верланов.

Завдяки концентрації уваги на перевірках ризикових платників податків — юридичних осіб донарахування зросли з 6,8 млрд грн до 13,3 млрд грн за серпень-жовтень 2019 року.

«Донарахування за наслідками перевірок зросли майже вдвічі», — зазначив Верланов.

категорії
Бізнес

Публікації по темі