Податкові звіти тепер можна безплатно здавати в Опендатабот

Опендатабот запускає подачу звітів в податкову для ФОПів.

Опендатабот запускає подачу звітів в податкову для ФОПів.

Про це повідомляється на сайті Опендатабот.

“Ми запускаємо подачу звітів в податкову для ФОПів в Опендатабот. Тепер, коли настане час робити звіт, вам достатньо відповісти на кілька простих запитань та підписати ЕЦП – і ваш звіт буде у податковій”, – йдеться у повідомленні.

Це важливо, адже зараз понад 55 тисяч підприємців за допомогою Опендатабот моніторять свій статус, статус податкового боргу та єдиного податку. Здача звітів – наступний крок, який допомагає підприємцям вести бізнес.

Кожен ФОП мусить регулярно подавати звітність до податкової служби. Якщо пропустити належний термін, то можна отримати штраф чи втратити статус платника єдиного податку. Окрім того, багато ФОПів працюють не за місцем реєстрації, тому візит до свого відділення податкової означає додаткові часові та грошові витрати.

«Щоби вчасно подати звіт, ви можете найняти бухгалтера на аутсорсингу або скористатися платними онлайн-сервісами з ведення бухгалтерії. Однак обидва ці варіанти вимагають щомісячних витрат, котрі можуть виявитися суттєвими для дрібного підприємця. Можливість легко і безкоштовно зробити звіт самому в електронному вигляді економить час і кошти та робить ведення бізнесу простішим», – говорить Олексій Іванкін, засновник Опендатабот.

Як здати податковий звіт в Опендатабот?

  • Додайте Опендатабот в Telegram, Viber або Messenger.
  • Відправте боту свій ідентифікаційний код.
  • Натисніть кнопку «Подати звіт». Відповідайте на запитання.
  • Вам потрібно буде ввести свій оборот, суму сплаченого податку та підписати звіт ЕЦП.

Нагадаємо, серед компаній на загальній системі оподаткування зафіксували 14% боржників. Серед платників єдиного податку — всього 4%.

категорії
Бізнес

Публікації по темі