«Райффайзен Банк Аваль» стягує $14,4 млн з виробника пельменів і морозива

Предметами іпотеки в цьому випадку є в т.ч. будівля загальною площею 10,2 тис кв м за адресою м. Донецьк.

22 лютого Госпсуд Донецької області видав наказ про примусове виконання рішення цього ж суду від 24.01.2019 в справі №908/2784/15 про звернення стягнення на предмети іпотеки в рахунок погашення заборгованості ПрАТ “Геркулес”, ПАТ “Донецький міський молочний завод №2”, ПП «Украинский продукт» перед Райффайзен Банком Аваль на суму 14,37 млн дол.

Згідно з судовими матеріалами, предметами іпотеки в цьому випадку є в т.ч. будівля загальною площею 10,2 тис кв м за адресою м. Донецьк, вул. Клінічна, 8 та будівлі загальною площею 3827 кв м за адресою: Донецька область, місто Горлівка, вул. Вуглегірське шосе, 309А.

Встановлений судом спосіб реалізації предметів іпотеки – шляхом продажу на прилюдних торгах в межах процедури виконавчого провадження з початковою ціною реалізації відповідно 16,4 млн грн та 2,36 млн грн.

Крім того, Госпсуд Донецької області в межах вказаної справи видав ще два накази про звернення стягнення на заставне майно (товари, сировину, обладнання) та продаж його на прилюдних торгах в межах процедури виконавчого провадження з початковою ціною реалізації 40 млн грн та 4 млн грн.

У держреєстрі кінцевими бенефіціарами ПрАТ “Геркулес” (зареєстроване в Краматорську) значиться Віктор Гашпар; ПАТ “Донецький міський молочний завод №2” – Юрій Рубан, Геннадій Узбек, Віктор Гашпар; ПП “Украинский продукт” – Ігор Андрєєв.

Власне, з бізнесменом Ігорем Андрєєвим і пов’язували “Геркулес” – одного з найбільших в Україні виробників морозива та напівфабрикатів.

категорії
Бізнес

Публікації по темі