Щодо відтермінування застосування РРО для фізичних осіб-підприємців, – ГУ ДПС у Львівській області

Закон набрав чинності з 18 березня 2020 року.

З 18 березня 2020 набрав чинності Закон України від 17 березня 2020 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)».

Про це повідомляє ГУ ДПС у Львівській області.

Законом, зокрема, внесено зміни до Закону України від 20 вересня 2019 року № 128 «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

Відповідно до внесених змін згаданими вище законами відтерміновано застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку другої – четвертої групи: 

до 1 серпня 2020 впровадження застосування програмних РРО; 

до 1 січня 2021 року застосування РРО та/або програмних РРО для окремих видів діяльності;

до 1 квітня 2021 року запровадження обов’язкового використання РРО та/або програмних РРО для всіх платників єдиного податку другої – четвертої групи. 

Також відтерміновано для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку другої – четвертої групи до 01 січня 2021 року застосування санкцій, визначених п. 1 ст. 17 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Читайте нас у Telegram.

категорії
БізнесНовини

Публікації по темі