Справа на 21,6 мільйона. На керівництво банку Богуслав чекає суд

Трьох службових осіб банку Богуслав підозрюють у нанесенні шкоди фінустанові на 21,6 мільйона гривень. Вони постануть перед судом.

Трьох службових осіб банку Богуслав підозрюють у нанесенні шкоди фінустанові на 21,6 мільйона гривень. Вони постануть перед судом.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури міста Києва.

Згідно з повідомленням, після ознайомлення підозрюваних та їх захисників з матеріалами кримінального провадження обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Згідно з матеріалами слідства між банком Богуслав та комерційною структурою, «підконтрольною» зазначеним посадовим особам, був укладений кредитний договір на суму понад 21,6 мільйона гривень. Як заставу було передано неіснуюче майно у вигляді промислового обладнання.

«Попри відсутність заставного майна, заступником голови правління банку, який діяв у змові із заступником начальника Управління корпоративного бізнесу банку і начальником служби безпеки, на рахунки підконтрольної компанії були перераховані 21,6 мільйона гривень», — йдеться в повідомленні.

У результаті неповернення кредитних коштів комерційною структурою та відсутність заставного майна, яке забезпечувало б їх повернення, банку Богуслав було завдано збитків на суму 21,6 мільйона гривень.

Прокуратура міста Києва затвердила й направила до суду обвинувальний акт щодо цих осіб.

Крім того, повідомили про підозру головному економісту Нацбанку, який підписав акт перевірки заставного майна, попри його відсутність.

25 жовтня 2019 року прокуратура міста Києва поширила інформацію про оголошення підозри старшому економісту Департаменту виїзних перевірок банків НБУ, який, незважаючи на нібито відсутність заставного майна банку Богуслав, підписав акт про його перевірку.

У відповідь у НБУ заявили, що працівники Нацбанку, які перевіяють фінустанови, не мають відношення до надання банками кредитів позичальникам та до можливих зловживань банків.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Бізнес

Публікації по темі