Стартап з українським корінням отримав 30 млн доларів інвестицій

Засновник стартапу – українець Олег Рогінський.

Стартап People.ai, який займається розробкою платформи для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив 30 млн доларів в рамках раунду фінансування серії В.

Про це повідомило інтернет-видання про стартапи TechCrunch.

Групу інвесторів очолив фонд Andreessen Horowitz. Також до фінансування долучились поточні інвестори стартапу – Lightspeed Venture Partners, GGV Capital і Y Combinator.

Засновник People.ai Олег Рогінський поділився, що половину залучених коштів стартап витратить на комерційну експансію і залучення нових клієнтів. Наразі серед клієнтів People.ai є такі компанії, як Lyft, Palo Alto Networks і New Relic.

Другу половину компанія направить на розвиток інженерної та data science напрямки в рамках бізнесу.

Крім цього, People.ai в найближчому майбутньому планує створити технічну команду в Канаді.

People.ai розвиває сервіс, який допомагає менеджерам підвищити ефективність продажів. Сервіс аналізує продуктивність працівників по їхніх переговорах, перевіряє електронну пошту, телефонні дзвінки та дані CRM.

Запустив платформу у 2016 році українець Олег Рогінський. Штаб-квартира компанії розташована в Сан-Франциско, крім цього офіси є в Бостоні і Лос-Анджелесі.

Додамо, що у травні 2017 року People.ai залучив 7 млн доларів ​​від Lightspeed Venture Partners і інших в рамках раунду А. Це найбільший показник за 2017 рік.

категорії
Бізнес

Публікації по темі