У Львові презентували Lev City Hotel

У Львові співзасновник дивелоперської компанії Lev Development Олександр Островський презентував проект апарт-готелю Lev City Hotel.

13 лютого, відбулася презентація нового проекту — апарт-готелю Lev City Hotel.

У Львові співзасновник дивелоперської компанії Lev Development Олександр Островський презентував проект апарт-готелю Lev City Hotel з сучасним ергономічним плануванням для комфортного проживання та відпочинку. Дизайн та архітектуру проекту розроблено відомим львівським дизайнером Марком Савицьким і його командою.

Під час презентації Олександр Островський зауважив, презентуючи проект у вузькому колі друзів та партнерів побачили, що є величезний попит. “В цьому проекті ми бачимо дохідність в районі 8-ми – 9-ти років повернення інвестицій. При цьому, інвестуючи в проект  ви не купуєте “головну біль”, адже не потрібно займатись самостійно питаннями оренди – всі обов’язки з керування майном бере на себе управляюча компанія”, – зазначив він.

“Розуміння цінностей дуже важливо, для цього проекту зокрема. Готельний бізнес — це марафон. У цьому проекті ми говоримо про важливість не так архітектури, як змісту. Тут модель бізнесу наступна — девелопер зрозумів, що не варто навантажувати ділянку максимальною площею, ось ця естетика — є інструментом продажу. Lev city hotel дає нам, як проектній студії, можливість реалізувати свої професійні та творчі задуми, та з іншого боку — це велика відповідальність. Тут є кілька моментів, які вирізняють цей проект з поміж інших. Модель пасивного доходу готелю — не є новою. І мене запитували “І чим воно відрізняється? У Львові ж є подібні проекти”. Насправді, за формою, можливо, й є такі, але за змістом — Lev city hotel зовсім інша модель”, – розповів під час презентації Марко Савицький.

Додамо, зручність моделі апарт-готелю в тому, що клієнт купує готельний номер чи апартаменти, управління нерухомістю на себе бере готельний оператор та виплачує дивіденди власнику. За бажанням, власник апартаментів може сам користувались своєю нерухомістю – в такому випадку він лише сплачує певні кошти за готельний сервіс. Апарт-готель – вигідний сучасний тренд отримання прибутку, поширений в усьому світі. Це інвестиція в нерухомість, яка не вимагає від власника витрат на утримання і маркетинг, приносить дохід від здачі в оренду і водночас дає можливість використовувати її для власного комфортного відпочинку.

категорії
БізнесНовини

Публікації по темі