Українські ІТ-компанії сягають вершин професійності. Перелік

За останній рік топ-50 зріс до 67 тисяч осередків по всій Україні.

Галузь IT-технологій шириться на теренах України з неймовірною швидкістю. Власне, компаній на ринку праці кожного місяця стає все більше.

У спільноті програмістів DUO зазначають, що в 2019 році збільшилась кількість фахівців у ІТ-галузі. Зокрема топ-50 виріс до 67 тисяч. Дані ж минулого року вказують на позначку 58 тисяч.

“За рік EPAM збільшив кількість спеціалістів на 1700 осіб і перетнув позначку «8 тисяч фахівців». А ще в рейтингу чотири нові та ще й продуктові компанії, із них три — українські”. – йдеться в новині від DUO.

Зазначається, до переліку найвпливовіших компаній України, належать EPAM Ukraine, SoftServe, GlobalLogic, Infopulse, DataArt та інші. Більшість із підприємств локалізовані й у Львові.

Додамо, що всього в країні налічується понад 67 тис. спеціалістів у сфері ІТ-технологій, з них найбільше працюють у найбільшій компанії ІТ-ресурсів – EPAM Ukraine (8300 осіб). Щоправда, число працівників у названій корпорації зростає до 800 людей кожного року. Зауважимо, осередки EPAM Ukraine локалізовані у столиці, Вінниці, Харкові, Дніпрі та у Львові. На компанію також припадає 91% технічних спеціалістів, а також наразі є близько 500 вакансій в ІТ-компанію.

Ще одним кластером сфери ІТ в Україні є SoftServe. У переліку компанія займає друге місце за популярністю. Йдеться про спілку, яка функціонує у семи українських містах. Посади ІТ-спеціалістів у SoftServe обіймають 7 тис. 445 людей, а приріст складає 363 працівника щорічно.

До трійки лідерів належить також ІТ-компанія GlobalLogic. У Києві, Львові, Харкові та Миколаєві розташовані її осередки. Зараз в організації налічується 4 тис. 600 працівників. Поки пів сотні вакансій очікують на спеціалістів. Щодо технічної галузі, то в GlobalLogic 94% спеціалістів працюють на користь компанії.

Найбільше технічних спеціалістів, а саме 98% від усіх працівників, зосереджено в компанії Luxoft, що діє у Києві, Одесі та Дніпрі.

Відомо, що 18 компаній, що належать до списку, стрімко розвиваються й у Львові. Йдеться про Ciklum, Infopulse, DataArt, ZONE3000, ELEKS, N-iX, Ring Ukraine тощо.

Як повідомляє платформа спільноти програмістів DUO, сьогодні є 4 тис. 373 вакансії на посади у найкращих ІТ-компаніях України.  Згідно з даними, найбільше заохочують до працевлаштування у EPAM Ukraine, GlobalLogic, SoftServe, Luxoft та  EVOPLAY.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Бізнес

Публікації по темі