В українського психолога та бізнес-коуча з’явився власний додаток

Додаток з особистісного розвитку «HLP» вже запустили в тестовому режимі.

Корисні бізнес-уроки за вартістю чашки кави: у Юлії Левковської з’явився власний додаток з особистісного розвитку для смартфонів.

Про це Юлія Левковська, український дипломований психолог та бізнес-коуч, розповіла сьогодні, 11 листопада, на «FUN BUSINESS FORUM» під час виступу «Психологія побудови персонального бренду. Я – бренд. Інструменти. Практика».

Вона зазначила, що вчора вночі її додаток з особистісного розвитку «HLP» вже запустили в тестовому режимі.

«Досить багато моїх підписників та клієнтів станом на сьогодні щоденно читають мої статті та користуються моїми послугами. За 2018 рік, якщо я не помиляюся, 5137 клієнтів купили мої послуги. Тобто не для всіх мої послуги є доступними, не всі люди можуть дозволити собі дороговартісні послуги, а для України в мене не дуже низька ціна. І я завжди думала над тим, як я можу зробити так, щоб усі жінки, люди, які хочуть розвиватися, могли отримувати якісний контент», – розповіла вона про виникнення ідеї створення подібного продукту.

Між іншим, Юлія Левковська зазначила, що приватні консультації в неї коштують 100$.

«Вчора додаток запустився. 7 місяців ми разом із моєю командою над цим працювали. Тепер буквально за вартість чашки кави будь-яка людина може дивитися мої відео-уроки і той матеріал, який багато тренерів продають від 500$ і вище. Я рада, що зараз цей продукт запустився.

Спікер додала, що додаток наразі близько місяця перебуватиме на етапі тестування.

Довідка: Юлія Левковська – 4 роки є дипломованим і практикуючим психологом, 5 років працює як бізнес-коуч.

категорії
БізнесНовини Львівщини

Публікації по темі