В Україну доставлено ще п’ять локомотивів General Electric

Вони будуть направлені до Крюківський завод, а через деякий час почнуть свою роботу.

У порт Чорноморськ прибуло судно з партією тепловозів TE33A серії Evolution.

Про це інформує прес-служба Одеської залізниці.

“Судно BBC Aquamarine з п’ятьма локомотивами виробництва General Electric вчора вночі прибуло в порт Чорноморськ. Вже вранці почалося їх вивантаження. Як і попередні локомотиви, вони будуть направлені до Крюківський завод, а через деякий час почнуть свою роботу”, – йдеться в повідомленні одеської філії Укрзалізниці.

Варто вказати, що 23 лютого 2018 року «Укрзалізниця» підписала угоду на $1 млрд з General Electric про постачання 225 нових і модернізацію 75 старих локомотивів для залізниць України. Угода передбачає два етапи співпраці, які мають бути реалізовані протягом 10 років.

За контрактом перша партія тепловозів TE33A серії Evolution складається з 30 одиниць. Компанія поставила в цілому вже 15 локомотивів. Ще п’ять проходять доукомплектацію на КВБЗ. Раніше, глава УЗ Євген Кравцов заявляв, що всі 30 тепловозів в рамках першого етапу співпраці з GE будуть поставлені в Україну в 2019 році.

Вартість одного локомотива оцінюється в $4,68 млн з урахуванням ПДВ. Сума контракту за першу партію поставок становить $140 млн. Перший етап співпраці з GE передбачає локалізацію в Україні на рівні 10%. Поступово рівень локалізації в Україні обіцяють довести до 40%.

категорії
Бізнес

Публікації по темі