В Україну “зайде” світовий лідер точного землеробства

Farmers Edge Україна надаватиме 5 напрямків сервісу для українських аграріїв.

Компанія Farmers Edge Inc., що надає високотехнологічні рішення для агробізнесу, планує обслуговувати до 150 тис. га в Україні в 2019 році.

Про це під час прес-сніданку повідомив Сергій Шестюк, представник компанії Farmers Edge Inc в Східній Європі, інформує AgroPortal.ua.

«Farmers Edge Україна надаватиме 5 напрямків сервісу для українських аграріїв, включаючи – супутниковий моніторинг, моніторинг техніки і погодних умов, агрономічний сервіс, технічну підтримку і консультації», – зазначив він.

Сергій Шестюк також додав, що компанія вже веде переговори з грунтовими лабораторіями з питань подальшої співпраці.

Крім того, компанія надає своїм клієнтам доступ до власного програмного забезпечення FarmCommandTM, що дозволяє аграріям здійснювати безперервний аналіз стану культур в полі, відстежувати роботу техніки і погодні умови.

«Платформа FarmCommandTM дозволяє оперативно ідентифікувати будь-які зміни, які відбуваються в полі, що в подальшому полегшує роботу агрономів по виявленню причин даних змін», – повідомив Олександр Руденко, генеральний менеджер Farmers Edge в Україні.

Додав, що FarmCommandTM є хорошим помічником, який полегшує роботу агрономів в полях. У свій сервіс Farmers Edge Україна включає щоденні супутникові знімки високої роздільної здатності, що є однією з відмінних рис компанії в плані надання сервісу.

«Наша головна перевага – це підтримка аграріїв. Напевно, у кожного фермера є якийсь досвід впровадження тих чи інших технологій. Ми швидко навчаємо клієнтів і йдемо з ними по всьому шляху виробництва. І у нас є команди в кожному регіоні, які виїжджають в поля і працюють безпосередньо з аграріями », – повідомив Колбі Микол, віце-президент з міжнародних продажів.

Крім того, він зазначив, що компанія буде орієнтуватися на сегмент малого та середнього агробізнесу.

категорії
Бізнес

Публікації по темі

Новини