Верховний суд дозволив фірмі Коломойського продати Промінвестбанк

Раніше Фондова біржа ПФТС, на якій на 28 серпня був призначений аукціон з продажу 99,7726% акцій Промінвестбанку, повідомляла, що в установлений термін не отримала жодної заявки на його покупк

Верховний Суд відхилив скаргу російської держкорпорації «ВЕБ.РФ» на рішення судів попередніх інстанцій, якою корпорація хотіла зупинити продаж акцій Промінвестбанку.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на постанову суду.

Повідомляється, що Верховний Суд 9 вересня відкрив касаційне провадження за скаргою «ВЕБ.РФ» на постанову Київського апеляційного суду, якою було скасовано судову заборону Державної виконавчої служби здійснювати будь-які дії з продажу 99,77% акцій Промінвестбанку.

Заборону було скасовано за позовом пов’язаної з Ігорем Коломойським ТОВ «Телерадіокомпанія „Жиса“.

ВЕБ.РФ» просив Верховний Суд призупинити дію постанови Київського апеляційного суду від 27.08.2019, але суд відмовився задовольнити відповідне клопотання.

Суд аргументував своє рішення тим, що російська держкорпорація не надала достатньо обґрунтованих підстав, за якими суд касаційної інстанції може призупинити дію оскаржуваного рішення, яким відмовлено в задоволенні заяви про забезпечення позову”.

Раніше Фондова біржа ПФТС, на якій на 28 серпня був призначений аукціон з продажу 99,7726% акцій Промінвестбанку, повідомляла, що в установлений термін не отримала жодної заявки на його покупку.

категорії
Бізнес

Публікації по темі