Зеленський запропонував Ахметову купити державні шахти

Президент Володимир Зеленський запропонував енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова приватизувати неприбуткові державні шахти.

Президент Володимир Зеленський запропонував енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова приватизувати неприбуткові державні шахти.

Про це він повідомив в ході Всеукраїнської ради працівників вугільної галузі України, передають Українські Новини.

Зеленський звернувся до генерального директора енергохолдингу ДТЕК Максима Тимченка з пропозицією приватизувати збиткові вугільні держшахти.

«Якщо всі порівнюють стан ваших шахт і внесок ДТЕК в галузь, то у мене питання до вас: будете приватизувати неприбуткові шахти?», — сказав Зеленський.

Тимченко на це запитання не відповів.

Зеленський додав, що у випадку, якщо Антимонопольний комітет виступить проти приватизації ДТЕК держшахт, він поговорить з ними, і вони будуть «за».

Також, за словами Зеленського, ДТЕК має допомогти державі знайти сильних у вугільній галузі партнерів, які могли б приватизувати шахти і вкладати гроші в їхню модернізацію.

Держказначейство профінансувало 322,6 млн грн зарплат шахтарям у кінці 2019 року.

Раніше Гончарук повідомив, що для погашення боргів із зарплат шахтарям виділили ще 163 млн гривень.

15 січня 2020 року Фонд держмайна оприлюднив перелік об’єктів, які було передано для приватизації.

Згодом в уряді повідомили, що планують розробити новий перелік заборонених для приватизації компаній протягом 3 місяців, тобто до кінця січня 2020 року.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Бізнес

Публікації по темі