Аграрний товарообіг між Україною та Нідерландами зріс на 21%

Зростання відбулось в основному за рахунок збільшення експорту

У першому кварталі 2018 року товарообіг між Україною та Нідерландами зріс на 21% в основному за рахунок збільшення експорту.

У 2017 році товарообіг між нашими країнами склав майже $1,5 млрд, з яких український експорт – $1,28 млрд. У порівнянні із 2016 роком постачання аграрної продукції до Нідерландів збільшилося на 80%. Серед перспективних і  стратегічно важливих напрямків  співпраці на найближчий період є розвиток органічного виробництва», – зазначив Максим Мартинюк, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Він додав, що в минулому році Україна вперше експортувала до Нідерландів партію саджанців яблук, що є дуже показовим етапом взаємовідносин для вирівняння торговельного балансу у цій сфері, адже до цього продукція садівництва лише імпортувалась з Нідерландів.

На сьогодні Україна зацікавлена у постачанні на нідерландський ринок продукції борошномельно-круп’яної промисловості, м’ясної продукції, мінеральних вод, меляси, залишків і відходів харчової промисловості, тощо.

категорії
Економіка

Публікації по темі