Вони не платять державі: ТОП злісних податкових боржників Миколаївщини   

ТОП-50 боржників Миколаївщини заборгували державі 710 млн 199 тис. гривень.  

ТОП-50 боржників Миколаївщини заборгували державі 710 млн 199 тис. гривень.

Про це йдеться у відповіді Управління погашення боргу ГУ ДФС у Миколаївській області на запит ІА Вежа щодо 50-ти найбільших податкових боржників Миколаївщини.

Серед найбільших боржників ТОВ «Експо Трейд К», ТОВ «Астера Лайт», ТОВ «Старт-Н», та інші.

Перелік боржників зазначено за винятком підприємств-боржників, які перебувають у процедурі банкрутства.

Очолює список найбільших податкових боржників ТОВ «Експо Трейд К» з боргом у розмірі 203 млн 356 тис. гривень. Діяльність організації зосереджена в основному на оптовій торгівлі зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. У судовому реєстрі зареєстровано 75 справ проти цієї компанії, серед них адміністративні і кримінальні.

ТОВ «Астера Лайт», що займає другу позицію, має прострочений податковий борг у розмірі 169 млн 373 тис. грн. Основний КВЕД підприємства – будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій. Згідно з інформацією, яка розміщена на платформі для роботи з відкритими реєстрами «Opendatabot» – судові справи, у яких компанія може бути стороною або фігурантом налічує 75 рішень. Це адміністративні, кримінальні та господарські правопорушення.

На третьому місці ТОВ «Старт-Н» з боргом у 42 млн 616 тис. грн. Станом на 1 травня поточного року у судовому реєстрі зареєстровано 84 рішення проти цього підприємства. Основний вид діяльності: надання в оренду офісних машин і устаткування.

У ТОП-10 найбільших податкових боржників також ТОВ «Зерноторгова компанія «Промінь» з податковим боргом у 34 млн 842 тис грн, ДП «Миколаївський суднобудівний завод» – 34 млн 759 тис. грн, «Універсальна база 1608» – 25 млн 126 тис. грн, КП «Первомайський водоканал» і ДП «Снігурівський КХП» на двох –  37 млн 102 тис. грн, ТОВ «Занайс» – 12 млн 594 тис. грн і ДП «Миколаївський облавтодор» –  10 млн 854 тис. грн.

Загалом 50-т найбільших податкових боржників накопичили 710 млн 199 тис. гривень податкового боргу.

Нагадаємо, раніше ІА Вежа повідомляла, що на Львівщині п’ятдесят найбільших податкових боржників заборгували 2 млрд 447 млн гривень. Серед них ПАТ «Укрнафта», ЗАТ «Завод комунального транспорту», ПАТ «Львівська вугільна компанія» та інші.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі