Вони не платять державі: топ злісних податкових боржників Волині

Топ-50 боржників Волині, які заборгували державі 562 млн 963 тис. гривень.

Топ-50 боржників Волині, які заборгували державі 562 млн 963 тис. гривень.

Про це йдеться у відповіді Головного управління ДФС у Волинській області на запит ІА Вежа щодо 50-ти найбільших податкових боржників Волині.

Очолюють список ДП «Волиньвугілля», ТЗОВ «Феміда-Інтер» та ТЗОВ «Мавекс».

Трійку лідерів відкриває державне підприємство «Волиньвугілля», яке станом на поточний рік має заборгованість у розмірі понад 130 млн 831 тис. гривень. На дане підприємство була накладена постанова про арешт коштів, яка спричинила заборгованість заробітньої плати. Така проблема виникла через низький рівень видобутку вугілля в шахтах. Варто зазначити, що підприємство не перебуває в стані припинення.

Друге місце посідає ТЗОВ «Феміда-Інтер», яка зосередила свою діяльність на неспеціалізованій оптовій торгівлі. Товариство має загальну державну заборгованість понад 58 млн 630 тис. грн. За даними сайту «YouControl», де зазначений статус юридичної особи – є документи Вищого господарчого суду України про банкрутство.

ТЗОВ «Мавекс» займає третю позицію в рейтингу боржників Волинської області. Загальна сума податкового боргу становить понад 55 млн 950 тис. гривень. Діяльність даного підприємства зконцентрована на неспеціалізованій оптовій торгівлі продуктами харчування, напоями, тютюновими виробами та іншим. На даний час статус юридичної особи в стані припинення.

Також до списку найбільших боржників держави потрапили: ВАТ «Володимирцукор», ДП «ЛУЦИКИЙ КХП №2», ПАТ «КОВЕЛЬСІЛЬМАШ», ТЗОВ «СП’ЯНІКС», ПП «АРАБУЗ», ПП БОРИСФЕН-ПОЛІГРАНД-Т», ПП «ЛПС» та інші.

 

 

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі