Вони не платять державі: топ злісних податкових боржників  Вінниччини

Топ-50 боржників Вінницької області заборгували державі 476 млн 576 тис. гривень. Серед найбільших боржників ТОВ «Мізяківські Хутори», ПРАТ «Стрижавський Кар’єр», ТОВ «Укрмостдорбуд», та інші.

Топ-50 боржників Вінницької області заборгували державі 476 млн 576 тис. гривень. Серед найбільших боржників ТОВ «Мізяківські Хутори», ПРАТ «Стрижавський Кар’єр», ТОВ «Укрмостдорбуд», та інші.

Відповідна інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг розміщена на порталі Data.gov.ua, повідомляє ІА «Вежа».

Очолює список найбільших податкових боржників ТОВ «Мізяківські Хутори» з загальним боргом у розмірі 130 млн 544 тис. грн. Діяльність організації зосереджена в основному на оптовій торгівлі зерном, насінням та кормами для тварин. Станом на сьогодні у судовому реєстрі зареєстровано 88 справ проти цієї компанії.

На другому місці податкових боржників опинилось приватне акціонерне товариство «Стрижавський кур’єр» із боргом у понад 33 мільйона гривень. Основний КВЕД підприємства – добування піску, гравію, глин і каоліну. Згідно з інформацією, яка розміщена на платформі для роботи з відкритими реєстрами «Opendatabot» – судові справи, у яких компанія може бути стороною або фігурантом налічує 216 рішень. В основному це господарські правопорушення.

Замикає ТОП-3 антирейтингу ТОВ «Укрмостдорбуд», податковий борг якого складає 25 мільйонів гривень. За даними платформи «YouControl», компанія продовжує займатись торгівлею деревини і будівельних матеріалів. 31 травня 2018 року назва компанії була змінена на ТОВ «Санбудопт».

У ТОП-10 найбільших податкових боржників також увійшли ТОВ «Агронутс» з податковим боргом у 24 млн 332 тис. грн, ТОВ «Екосировина»  – 23 млн 820 тис. грн, ТОВ «Бетон-центр» – 21 млн 420 тис. грн, ФОП Долінська Я.В. і ТОВ «Стрижавський граніт» на двох –  32 млн 279 тис. грн, ФОП Багабунт В.М – 13 млн 312 тис. грн і – ПП «Вінницька нафтова компанія» 12 млн 735 тис. грн.

Загалом 50-т найбільших податкових боржників накопичили понад 476 млн гривень податкового боргу.

Нагадаємо, раніше ІА Вежа повідомляла, що на Волині п’ятдесят найбільших податкових боржників заборгували державі 562 млн 963 тис. гривень. Серед них ДП «Волиньвугілля», ТЗОВ «Феміда-Інтер», ТЗОВ «Мавекс» та інші.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі