Відтепер кредит можна буде отримати у відділені «Укрпошти»

Державний «Приватбанк» спільно з ПАТ «Укрпошта» запустив сервіс миттєвого кредитування

Державний «Приватбанк» спільно з ПАТ «Укрпошта» запустив сервіс миттєвого кредитування фізичних осіб.

Про це повідомила прес-служба банку.

Новий сервіс буде працювати через POS-термінали банку, встановлені в більш як 1200-та відділеннях «Укрпошти» у всіх регіонах України. Клієнти Приватбанку зможуть протягом 1 хвилини оформити запропонований банком кредит в сумі до 50 тис грн строком до 24 місяців.

«Головна мета нашого нового сервісу – дати додаткову можливість клієнту з картою Приватбанку оформити кредит протягом хвилини без відвідування банківського відділення і оформлення паперових документів», – зазначив Євген Васильцов, керівник напрямку обслуговування торгових підприємств банку.

Для оформлення кредиту необхідно мати платіжну картку Приватбанку, вибрати на POS-терміналі суму кредиту, термін користування кредитом та активувати його введенням ПІН-коду для підтвердження згоди з умовами. Кредитні кошти будуть зараховані Приватбанком на карту клієнта протягом 15 хвилин. Погасити такий кредит можна достроково без додаткових комісій, в тому числі шляхом поповнення карти в POS-терміналах Приватбанку, встановлених у відділеннях «Укрпошти».

«Запуск цієї послуги з «Приватбанком» – черговий крок до створення Укрпоштою власного фінансового супермаркету з широким набором фінансових послуг», – зазначив Артур Муравицкий, директор департаменту фінансової бізнесу Укрпошти.

категорії
Економіка

Публікації по темі