Голову НКРЕКП оберуть таємно

Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оберуть шляхом таємного голосування.

Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оберуть шляхом таємного голосування.

Про це повідомляється на офіційному сайті НКРЕКП.

«5 червня завершено процедуру оформлення на роботу членів Регулятора, відібраних за результатами відкритого конкурсного відбору та призначених указами президента. 6 червня планується проведення процедури обрання Голови регулятора шляхом таємного голосування», – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, зміни до регламенту були прийняті постановою НКРЕ у грудні 2016 року.

Зазначається, що про результати обрання голови регулятора буде повідомлено після завершення процедури таємного голосування та оформлення її результатів.

Нагадаємо, 30 травня Петро Порошенко підписав відповідні Укази про призначення п’ятьох членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

До складу нової комісії увійшли Олена Антонова (співробітник ДТЕК), Олександр Формагей(працював в “Центренерго” та “Укргідроенерго”), Дмитро Коваленко (співробітник НКРЕ (енергетичний департамент) та “Укренерго”), Євген Магльованний (співробітник “Держенергоефективності”, раніше працював в НКРЕ по напрямку комунального сектору) та Оксана Кривенко (співробітник НКРЕ (департамент нафти та газу).

категорії
Економіка

Публікації по темі