ДФС вирішила створити новий департамент для реформування служби

У центральному апараті ДФС плануються зміни в організаційній структурі.

У центральному апараті ДФС плануються зміни в організаційній структурі.

Про це повідомила прес-служба ДФС.

Найближчим часом буде створений новий департамент, який координуватиме питання стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва ДФС. Крім розбудови якісної співпраці, відновлення контактів з митними та податковими адміністраціями інших держав і міжнародними інституціями, новий підрозділ буде контролювати та відповідати за реалізацію реформ у ДФС.

Мова йде про виконання Стратегічних напрямів діяльності служби до 2020 року, розроблених у ДФС та підтриманих міжнародними партнерами, бізнесом, громадськістю та профільними асоціаціями.

«Новий департамент стане центром змін та перетворень з потужними аналітичними, прогнозними функціями та необхідними повноваженнями. У підрозділ увійдуть люди, які будуть здатні реалізовувати реформи, розвивати такі складні напрямки, як міжнародна співпраця та проектний менеджмент. Володіння іноземними мовами, потужні аналітичні здібності і у той же час досконалі знання податкового і митного законодавства та базових світових трендів – головні вимоги до підбору кадрів», – зазначив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

Організаційна структура нового департаменту буде побудована за функціональним принципом з чітким розподілом повноважень та відповідальності співробітників. Тобто за кожним з фахівців буде закріплений відповідний напрямок та міжнародні партнери, а робота менеджера побудована за принципом «реалізація проекту під ключ». Кожен стратегічний блок реформ буде систематизовано, зокрема, за строками реалізації, фінансового та законодавчого навантаження, а також можливими ризиками.

Всі міжнародні партнери ДФС підтримали заснування нового структурного підрозділу.

Загалом в ДФС визначено 9 базових стратегічних напрямів, а саме: сервіси, ІТ та інфраструктура, митниця та прикордонне співробітництво, міжнародні зобов’язання та співробітництво, управління ризиками, податковий контроль та борг, ефективне адміністрування податків, зборів, митних платежів, добровільна сплата, персонал, формування іміджу та прозорість діяльності.

категорії
Економіка

Публікації по темі