Кабмін завершив підготовку до запуску малої приватизації

Нормативна база для запуску малої приватизації повністю підготовлена.

Нормативна база для запуску малої приватизації повністю підготовлена.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«5 червня набули чинності затверджені Кабінетом міністрів правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній зі значною часткою державного капіталу. Таким чином, була повністю сформована нормативна база, необхідна для старту в Україні програми малої приватизації», – повідомляють представники міністерства.

Також у відомстві зазначають, що мала приватизація буде проводитися за допомогою електронної системи ProZorro.Продажі. У список об’єктів малої приватизації потрапили активи державної та комунальної власності вартістю до 250 млн гривень.

«Ми чітко, крок за кроком, наближаємося до старту малої приватизації. Вперше в історії країни вона буде відбуватися виключно на відкритих електронних аукціонах. Спочатку був прийнятий новий закон, тепер розроблена вся необхідна нормативна база. У найближчі тижні мають з’явитися перші лоти в системі», – заявив заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов.

Зазначимо, що на 2018 рік заплановано отримати 21,3 млрд грн від приватизації. Також в цьому році Фонд держмайна запланував продаж близько 200 підприємств з різних галузей: транспортні, хімічні, машинобудівні, сільськогосподарські, вугільні та інші.

категорії
Економіка

Публікації по темі