Китай має намір інвестувати в альтернативну енергетику України $ 2 млрд

Китай (КНДР) хоче інвестувати понад 2 мільярди доларів в інфраструктурні проекти, поновлювану енергетику і машинобудування. Про це повідомив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. Партнери з Далекого Сходу вже...

Китай (КНДР) хоче інвестувати понад 2 мільярди доларів в інфраструктурні проекти, поновлювану енергетику і машинобудування. Про це повідомив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. Партнери з Далекого Сходу вже ознайомились з тонкощами українського законодавства щодо «зеленої енергетики» у нашій країні під час спільного українсько-китайського форуму економічного співробітництва.

Китай не один рік працює з Україною у галузі «зеленої енергетики», допомагаючи нам перейти на новий рівень використання альтернативних джерел енергії. Зокрема, нещодавно було підписано угоду між компаніями «ДТЕК» і «China Machinery Engineering Company» з будівництва сонячної електростанції потужністю 200 МВт поблизу міста Нікополь.

Україна і Китай до того ж ініціювали створення спільної робочої групи з відновлюваної енергетики. Ця група обмінюватиметься досвідом по впровадженню відновлювальної енергетики та плануватиме спільні проекти з виробництва біопалива.

Нагадаємо, що між Україною і провінцією Хайнянь діє безвізовий режим. Власники біометричного паспорту можуть перебувати на території цієї провінції протягом 30 днів не оформлюючи візу.

категорії
Економіка

Публікації по темі