Львівська залізниця отримала нового керівника

Новим в.о. керівника Львівської залізниці став Володимир Крот

Сьогодні буде представлено нового в.о. керівника Львівської залізниці.

Про це під час сесії Львівської обласної ради заявив Олег Синютка, голова ЛОДА.

Також він зазначив, що матиме робочу зустріч із керівником Укрзалізниці Євгеном Кравцовим, під час котрої буде обговорено питання щодо поставки сипучих матеріалів для ремонту доріг.

Зазначимо, Львівську залізницю очолив Володимир Крот.

Як писало видання gazeta.dp.ua, Володимир Крот відомий своїм пагубним для підприємств керівництвом. «Три гіганти – Запорізький електровозоремонтний завод (ЗЕРЗ), Львівський локомотиворемонтний (ЛЛРЗ) та Дніпропетровський тепловозоремонтний завод (ДТРЗ) – стали на хитку колію. Щомісяця заводи нарощують збитки, які в результаті можуть зупинити підприємства і віддати на розтерзання кредиторам», – зазначає видання.

«Колеги Крота кажуть, що так високо стрибнути по кар’єрній драбині йому допоміг Євген Кравцов – він просунув його на посаду весною 2016-го, під час свого першого кількамісячного керування УЗ. Кравцов – ось головний секрет успіху Крота в «Укрзалізниці».

Але після того, як в «Укрзалізницю» прийшов поляк Войцех Бальчун, крісло під Кротом трохи захиталося. Ініційовані поляком перевірки показали, що робота директора з інженерно-технічного забезпечення повна тіньових схем та порушень. Серед іншого, Крота зловили на непрозорих тендерах, коли він замовив б/у запчастини за ціною нових. Тоді ж було відкрито кілька кримінальних проваджень за фактами зловживань у сфері закупівлі запчастин. Заступникам Крота навіть вручили підозри.

Від скандалу і звільнення Володимира Крота врятувала лише відставка поляка влітку цього року. А коли Кравцов вдруге став в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця», позиції Крота знову закріпилися», – зазначає gazeta.dp.ua.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі