Мальта продає паспорт громадянина ЄС усім, хто зможе заплатити 

Бажаючим отримати паспорт ЄС достатньо внести у державну казну цієї країни необхідну суму

За останніх два роки Мальта видала сотні паспортів іноземцям. Бажаючим отримати паспорт ЄС достатньо внести у державну казну цієї країни необхідну суму і придбати на острові нерухомість.

Мальта, найменша держава Європейського Союзу, видала паспорти понад 900 іноземцям. З них 700 – громадяни країн третього світу. Громадянство Мальти можна отримати в обмін на внесок у так званий національний фонд розвитку (650 тис євро). Окрім цього, претенденти на громадянство повинні володіти нерухомістю на острові на суму від 350 тис євро. Проживати на Мальті при цьому Ви не зобов’язані.

Завдяки паспортній програмі Мальта з 2014 року отримала приблизно 200 млн євро. Інвестиційну політику цієї країни неодноразово критикувати євродепутати. Вони вважають, неприпустимим видавати громадянство ЄС за гроші, так як його ще потрібно заслужити. До того ж політики побоюються за безпеку кордонів і вважають, що Мальта порушує міграційну політику ЄС.

Нагадаємо, що власники паспорту ЄС мають право безвізового в’їзду у понад 160 країн світу, включно зі Сполученими Штатами Америки.

категорії
Економіка

Публікації по темі