Невдовзі аеропорт «Бориспіль» з’єднають з Києвом швидкісною залізницею

Будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення з міжнародним аеропортом «Бориспіль» завершать 1 грудня 2018 року

Будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення з міжнародним аеропортом «Бориспіль» завершать 1 грудня 2018 року. За реалізацію проекту відповідає «Укрзалізниця».

Ще у лютому Кабмін підтримав розроблений ПАТ «Укрзалізниця» проект будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення до Борисполя. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман тоді зазначив, що статистика свідчить про зростання попиту на послуги повітряного транспорту.

Пасажиропотік аеропорту Бориспіль за підсумками 2017 року склав 8 млн пасажирів. Однак досі пасажири не мають зручного способу дістатися до аеропорту чи з аеропорту до Києва.

Потяги новозбудованої залізниці курсуватимуть від станції «Київ-Пасажирський» через «Видубичі» до терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Для цього потрібно добудувати усього 4 кілометри залізничного шляху. Час в дорозі – 35 хвилин, вартість квитка – 80-120 грн. На лінії планується використовувати 13 потягів польського виробництва Pesa.

На реалізацію проекту «Укрзалізниця» витратить 800 млн гривень власних коштів.

Також стало відомо, що залізничне сполучення до аеропорту «Бориспіль» пролягатиме під землею, – про це повідомив генеральний директор аеропорту Павло Рябкін.

Сьогодні дістатись до аеропорту «Бориспіль» можна на «SkyBus» за 50 гривень. Час у дорозі 50 – 70 хвилин. На таксі ціни стартують від 145 гривень. Дістатись до аеропорту, без заторів, можливо за 30 хвилин.

категорії
Економіка

Публікації по темі