Обсяг промислової продукції Львівщини склав 23,8 млрд грн

У I кварталі 2018 року підприємства Львівської області реалізували промислової продукції на 23,8 млрд грн, з них підприємства Львова реалізували продукції на 11788,1 млн грн.

У I кварталі 2018 року підприємства Львівської області реалізували промислової продукції на 23,8 млрд грн, з них підприємства Львова реалізували продукції на 11788,1 млн грн.

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області.

Обсяг реалізованої промислової продукції Львівської області складає 3,8% від загальнодержавного обсягу.

Більше половини, 58,6% у загальному обсязі реалізованої продукції, у Львівській області, займає продукція переробної промисловості. Найбільше реалізовано продукції підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 5,9 млрд грн; з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 1,9 млрд.грн; машинобудування – 1,5 млрд.грн; з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 1,2 млрд.грн. Підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізували 32,7% усієї промислової продукції (7,8 млрд.грн), добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 7,5% (1,8 млрд.грн), з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,2% (0,3 млрд.грн).

У Львові 48,5% від загальнопромислового обсягу реалізації міста складає постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Переробна промисловість складає 42,7%, добувна промисловость і розроблення кар’єрів – 7,0%, водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,8%.

З видів діяльності переробної промисловості найбільше реалізовано продукції підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (2469,5 млн грн), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (521,8 млн.грн), машинобудування (415,5 млн.грн).

категорії
Економіка

Публікації по темі