Поліція з наступного тижня почне працювати на митниці, – Мирослав Продан

Співробітники Національної поліції почнуть працювати на пунктах пропусках митниці з наступного тижня.

Співробітники Національної поліції почнуть працювати на пунктах пропусках митниці з наступного тижня.

Про це розповів в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан, передає “Інтерфакс-Україна”.

«З наступного тижня Нацполіція буде вже працювати на пунктах пропуску і паралельно з митниками буде виконувати аналітичну роботу щодо ризикових груп товарів», – зазначив він.

Він також повідомив, що в п’ятницю Міністерство фінансів і Міністерство внутрішніх справ мають намір підписати спільний указ про механізм співпраці митників і поліцейських.

Як уточнили агентству в прес-службі ДФС, відомство не очікує змін у оформлення товарів, а також термінів їх проходження через держкордон.

«Хочу заспокоїти: всі заходи стосуватимуться тільки порушників і не завадять зовнішньоекономічній діяльності бізнесу, який працює в рамках законодавства», – написав в.о. глави відомства.

«Митники працюють лише в пунктах пропуску. В той же час Нацполіція має повноваження проводити заходи по боротьбі з контрабандою не тільки в пунктах пропуску, а й на всій митній території України», – додав Продан.

Нагадаємо, основними проблема в роботі митниці лишається недосконале митне законодавство, корупція та хабарництво, а також недостатня прозорість та відкритість митниці.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі