Споживча інфляція на Львівщині вище аніж в цілому по Україні

Інфляція на споживчому ринку Львівської області у березні 2018 року порівняно з попереднім місяцем становила 1,2%, в Україні – 1,1%. Загалом споживча інфляція з початку року на Львівщині – 3,9%, в Україні – 3,5%.

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області.

У Львівській області у березні порівняно з лютим 2018 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,6%. Найбільше зросли ціни на овочі та фрукти – на 7,3% та 3,7% відповідно.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 1,6%, у тому числі на тютюнові вироби – на 2,3%, алкогольні напої – на 0,8%. Одяг і взуття подорожчали у середньому на 4,3% за рахунок надходження у продаж товарів весняно-літнього асортименту.

У житлово-комунальній сфері на 12,4% підвищилися тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій. Матеріали для утримання і ремонту житла подорожчали на 1,8%, послуги – на 1,3%.

На 1% підвищились ціни на різні товари та послуги. Зокрема, золоті прикраси подорожчали на 2,1%, парфумерно-косметичні товари та послуги перукарень – на 1,6%. Вартість послуг освіти зросла на 0,9%, головним чином за рахунок підвищення плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 5% та навчання на курсах іноземних мов – на 1%.

категорії
Економіка

Публікації по темі