«Укроборонпром» показав нові розробки для Збройних сил

Серед розробок бойова машина піхоти та  перспективний танк нового покоління
Джерело - Укроборонпром

Серед розробок «Харківського конструкторського бюро ім. О. Морозова» бойова машина піхоти та  перспективний танк нового покоління.

Про це повідомила прес-служба «Укроборонпром».

«Конструктори та інженери зараз зосереджені на створенні БМП-У, нової бойової машини піхоти, яка має замінити БМП-1 та БМП-2. Вже розроблено конструкторську документацію, а виготовлення дослідного зразка та початковий комплекс випробувань буде проходити у 2019 році», – зазначається у повідомлені.

Також зазначається, що БМП-У призначена для транспортування та вогневої підтримки сухопутних підрозділів. «Вона забезпечує надійних захист екіпажу у складі 3 членів та 7 десантників. За розрахунками, рівень захисту БМП-У на 10-12% вищий за БТР-4. Окрім того, моторно-трансмісійний відсік розташований у передній частині корпусу, що гарантує більший рівень захисту екіпажу», – зазначає «Укроборонпром».

Окрім того «ХКБМ» веде розробку танку нового покоління. «Комплексна робота, яка передбачає проектування абсолютно нової машини, розділена на окремі етапи. Ними передбачено створення моторно-трансмісійного відділення, розробку нових систем озброєння, боєприпасів, захисту та системи управління вогнем, а також автоматизацію більшості процесів для скорочення кількості членів екіпажу з трьох осіб, до двох. Проведення цих робіт розраховано на декілька років, які передбачають поетапне виконання всіх ключових пунктів програми», – повідомляє «Укроборонпром».

 

категорії
Економіка

Публікації по темі