«Укрсоцбанк» відмовляться від строкових депозитів фізосіб

На сайті банку видалено опис всіх депозитних продуктів.

На сайті банку видалено опис всіх депозитних продуктів, передає FinClub.

Банк зберіг тільки накопичувальний депозит «Ощадний+», який дозволяє поповнення і зняття коштів з рахунку в будь-який час, тобто є вкладом на вимогу. За цим безстроковим вкладом банк платить 8% річних в гривні, 0,2% – в доларах США і 0,01% в євро.

Як зазначає видання, повна відмова від депозитів викликана інтеграцією «Укрсоцбанку» і «Альфа-Банку».

Клієнтам «Укрсоцбанку», які хочуть і далі розміщувати кошти на строкових вкладах з високим відсотком, доведеться перевести гроші в «Альфа-Банк» або в інший банк.

При цьому вклад «Ощадний+» ідентичний умовам продукту «Прибутковий сейф», який активується до карт «Альфа-Банку» і не позиціонується як депозит.

Відкриті раніше вклади в «Укрсоцбанку» залишаються активними до завершення терміну вкладу. За ними максимальна ставка становила 15% в гривні.

Варто зазначити, станом на 1 травня 2018 року в «Укрсоцбанку» було розміщено 8,57 млрд грн коштів фізосіб. З них тільки 3,19 млрд грн знаходилося на поточних рахунках на вимогу. Строкових депозитів населення в банку розміщено на 5,37 млрд грн.

Як раніше зазначалось, Антимонопольний комітет дозволив власнику «Альфа-Банку» ABH Holdings S.A. купити «Укрсоцбанк».

Власниками ABH Holdings SA є Михайло Фрідман – 36,47% і Герман Хан – 23,27%, що є в даний час громадянами Ізраїлю і проживають в Лондоні, а також Олексій Кузмичев – 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов – 4,08% (всі – громадяни РФ, які проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research – 4,3%.

категорії
Економіка

Публікації по темі