У США викрали дані про власників п’яти мільйонів банківських карт

Як повідомляє видання AP, через витік інформації в платіжних системах компаній Saks Fifth Avenue, Saks Off Fifth і Lord & Taylor, хакери викрали інформацію про власників п’яти мільйонів банківських...

Як повідомляє видання AP, через витік інформації в платіжних системах компаній Saks Fifth Avenue, Saks Off Fifth і Lord & Taylor, хакери викрали інформацію про власників п’яти мільйонів банківських карток.

Інформація стала відома завдяки викриттю безпекової компанії Gemini Advisory LLC. Ті розповіли, що група хакерів JokerStash або Fin7 раніше продала інформацію про близько 5 мільйонів кредитних та дебетових карт. Gemini Advisory LLC  зазначила, що викрадення інформації про банківські картки відбулось через витік інформації в магазинах компаній Saks та Lord & Taylor. Ці фірми вже визнали, що у них були недоробки в платіжній системі, якими скористалися хакери для крадіжки даних.

Після інциденту компанії запевнили, що зараз їх системи онлайн-оплати є безпечними та підкреслили, що вживають заходів для того, щоб подібні ситуації не повторилися. У той же час, корпорація Hudson’s Bay, яка володіє роздрібними мережами, відмовилася визнати, скільки її клієнтів і магазинів постраждали.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі