Фонд гарантування вкладів продовжив виплати вкладникам банку «Національні інвестиції»

З 2 травня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «Банк «Національні інвестиції».

З 2 травня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «Банк «Національні інвестиції».

Про повідомляється на сайті ФГВФО.

Виплати за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Зазначимо, АТ «Банк «Національні інвестиції» був зареєстрований 9 листопада 1993 року.

За розподілом НБУ у квітні 2015 року банк займав 37 місце за розміром активів, які становили 4,539 млрд грн та власного капіталу – 306,9 млн грн і статутним капіталом – 241 млн грн.

Найбільша частка акцій, прямо та опосередковано, належить голові правління банку Наталії Огородник (49,08%).

«Непрозорість цілої низки операцій «Банку «Національні інвестиції» та стрімке суттєве скорочення ліквідних коштів стали причиною віднесення його до категорії проблемних та введення в банк куратора. Після цього було встановлено факти невідображення ПАТ «Банк «Національні інвестиції» у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством строк. Через це, згідно з пунктом 3 частини першої статті 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність», Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних», – зазначало НБУ у 2015 році.

Так банк було визнано неплатоспроможним 17 вересня 2015 року. 1 грудня 2015 року НБУ прийняло рішення про ліквідацію АТ «Банк «Національні інвестиції».

категорії
Економіка

Публікації по темі