Японія кредитуватиме українські проекти з виробництва електроенергії зі сміття

Японія у майбутньому готова допомагати Україні кредитами, щоб реалізувати проекти по виробництву електроенергії з відходів у різних містах нашої країни

Японія у майбутньому готова допомагати Україні кредитами, щоб реалізувати проекти по виробництву електроенергії з відходів у різних містах нашої країни.

Про це повідомив посол Японії в Україні Шигекі Суми.

«Японія дуже зацікавлена ​​в тому, щоб мати систему, за допомогою якої буде генеруватися енергія з відходів», – запевнив посол.

Він також зазначив, що у 2017 році Японське агентство міжнародного співробітництва  розробило спеціальну програму для України. Японські експерти відвідали три міста, де проводяться дослідження для можливого подальшого фінансування відповідних проектів.

«У майбутньому японський уряд буде надати кредити уряду України для того, щоб реалізувати таку систему виробництва електроенергії з відходів», – заявив Суми.

Нагадаємо, що у травні 2018 року Японське агентство (JICA) запропонувало КМДА оцінити потенціал сміттєвого полігону твердих побутових відходів (БТО) №5 у селі Підгірці, Київська область, для виробництва енергії.

категорії
Економіка

Публікації по темі