3 березня стартує авіарейс “Львів-Копенгаген”

Вартість перельоту до столиці Данії у перші місяці становитиме 909 гривень в один бік. 

З третього березня із Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького можна буде полетіти до Копенгагену. Переліт здійснюватиме лоукост-компанія WizzAir.

Про це зазначено на сайті WizzAir.

Вартість перельоту до столиці Данії у перші місяці становитиме 909 гривень в один бік. Рейси відбуватимуться по середах і неділях щотижня. Загалом, станом на сьогодні “WizzАir” має 10 напрямків оголошених зі Львова і займає 2 місце за перевезенням пасажирів після МАУ.

Нагадаємо, львівський аеропорт оголосив рекордну кількість нових авіарейсів за останній період – 4 нових напрямки “Wizzair” та 5 – “Ryanair.

“На сьогодні у нас дуже хороші показники завантаженості – 70-80%. Цьогоріч ми очікуємо близько 1 мільйон 650 тисяч пасажирів, а ще два роки тому було лише 700 тисяч пасажирів на рік. Те, що ми потужно відкриваємо 9 нових напрямків у зимовий сезон, а не традиційний літній, свідчить про те, що  Львів вже готовий і розвивається дуже динамічно”, – додає Тетяна Романовська, генеральний директор Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі