472,8 млн грн – на боротьбу з коронавірусом

Місцевими бюджетами області  на запобігання поширенню хвороби, спричиненої вірусом COVID-19, та її лікування  вишукано 472,8 млн гривень.  Так, в обласному бюджеті на боротьбу з коронавірусом заплановано 153,3 млн грн,...

Місцевими бюджетами області  на запобігання поширенню хвороби, спричиненої вірусом COVID-19, та її лікування  вишукано 472,8 млн гривень. 

Так, в обласному бюджеті на боротьбу з коронавірусом заплановано 153,3 млн грн, бюджетах міст обласного значення – 246 млн грн, районних бюджетах та бюджетах  об’єднаних територіальних громад –  49 млн грн та 24,5 млн грн відповідно. За вісім місяців використано 400,7 млн гривень.

За ці кошти проведено доплати до заробітної плати працівникам, які надають медичну допомогу хворим, забезпечено їх підвезення до місць роботи, виплачено матеріальну допомогу медичним працівникам, які захворіли на коронавірус, придбано медичне обладнання, дезінфікуючі та стерилізаційні засоби, діагностичні набори та витратні матеріали, проведено інші видатки, необхідні для функціонування медичних закладів, задіяних для госпіталізації осіб, хворих  на COVID-19.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини